Kolejnym  historycznym wydarzeniem, które pchnie mocno firmę FutureNet do przodu jest oficjalne uruchomienie projektu kryptowaluty FuturoCoin, startującego z 2,5 milionową społecznością.

Budowa społeczności

Firma na rynku jest już od 2014 roku. Właściciele Roman Ziemian i Stephan Morgenstern zaczęli swoje działania od stworzenia platformy społecznościowej i multimedialnej, której misją jest wytworzenie miejsca dla użytkowników w celu nawiązywania kontaktów oraz umożliwienie założenia własnego biznesu. Mieli świadomość, że o powodzeniu danego biznesu w dużej mierze decyduje rynek zbytu dla produktów i usług oraz dobry produkt.

Dobrym krokiem okazało się wprowadzenie platformy reklamowej FutureAdPro, która poprzez dostarczanie usługi reklamowej dla użytkowników oraz możliwość zarabiania przyczyniła się do mocnej rozbudowy społeczności (więcej o FutureAdPro na stronie: link).

Następnym krokiem FutureNet w kierunku innowacyjności  jest wprowadzenie kryptowaluty FuturoCoin. Będziemy mogli używać jej jako środka płatniczego za produkty i usługi FutureNet, ale również jako niezależna kryptowaluta będzie wymieniana na zewnętrznym rynku. Ważnym elementem decydującym o wzroście ceny danej kryptowaluty jest użyteczność oraz duża społeczność. Dzięki odpowiedniej strategii właścicieli zgromadzenia ogromnej społeczności, wprowadzenie własnej kryptowaluty już teraz budzi wielkie emocje i zainteresowanie.

Udostępnienie White Paper i blockchain

31. stycznia 2018 został udostępniony blockchain oraz wykopany pierwszy blok FTO (FuturoCoin). Jego kod źródłowy (https://github.com/futuro-coin/Futuro) możemy znaleźć w serwisie GitHub. Jeśli chcemy również prześledzić zaawansowana technologię FuturoCoin, możemy to zrobić zapoznając się z White Paper, zamieszczonym na oficjalnej stronie projektu www.futurocoin.com (w kolejnym wpisie przedstawimy opis White Paper po polsku).

Dla partnerów FutureNet został stworzony wewnętrzny portfel FNWallet. Będą na niego trafiać wydobyte części coinów z pracy zakupionych pakietów wydobywczych. Ułatwi on przesyłanie naszych środków na adresach utworzonych wewnątrz FNWallet, jak i dowolnych zewnętrznych, obsługujących FTO. Dodatkowe udogodnienie to możliwość logowania do systemu za pomocą danych do konta w FutureNet.

Również z oficjalnej strony www.futurocoin.com można pobrać portfel zewnętrzny (bardzo przejrzysty i wygodny w użytkowaniu), który umożliwi przechowywanie środków
i swobodne przesyłanie kryptowaluty FuturoCoin (bezpośrednio ze strony: https://github.com/futuro-coin/Futuro-binaries).

Zapoznanie z Futuro Network

Od 2 lutego startuje również platforma FuturoNetwork, dzięki której będzie możliwość zakupywania pakietów wydobywczych i zarabiania.

Jest to kolejna możliwość uzyskiwania pasywnego dochodu dla użytkowników jak i mocne źródło dochodów dla firmy. Poprzez zakup pakietu wydobywczego, na nasz portfel będą trafiały dane ilości coinów co 1 minutę. Wybieramy odpowiedni dla nas pakiet wydobywczy i jeśli zdecydujemy się zwiększyć jego moc obliczeniową wydobycia, w każdym momencie będziemy mogli zrobić „upgrade” na wyższa pozycję.

Przykład

Jeśli zakupimy pakiet najwyższy za $25,000, będziemy mogli kupować niższe. Gdy zdecydujemy się kupić niższy pakiet, będzie istniała możliwość zakupienia wyższego poprzez dopłacenie różnicy (jeśli kupimy pakiet za $1,000, a chcemy mieć za $5,000, dopłacamy różnicę $4,000 i posiadamy wtedy wyższy). Natomiast mając pakiet za $1,000 nie będzie można zakupić niższego, za np. $500, dopóki nie dojdziemy do najwyższego za $25,000.

Dla osób chcących zarabiać z budowy grupy swoich partnerów został stworzony plan marketingowy. Daje on możliwość uzyskiwania aż 7 bonusów.

Kopanie FuturoCoin

Kolejną cechą świadczącą o zakwalifikowaniu FuturoCoin do realnej kryptowaluty jest możliwość wydobywania jej na własnych koparkach. Jeśli posiadamy koparki Antminer D3 do wydobywania Dash’a, możemy je przestawić na wydobycie kryptowaluty FuturoCoin.

Podczas wydobycia 1 bloku FuturoCoin generowane jest 13.31811263 FuturoCoin. W FuturoCoin każda nagroda za blok jest dzielona na pół: 50% należy do górnika, 50% przesyłane jest do sieci masternode’ów. Na 7 pakietów o zróżnicowanym współczynniku siły w cenach $100, $250, $500, $1,000, $5,000, $10,000 lub $25,000 będą rozdzielane części coinów. Im wyższy współczynnik, tym większą liczbę kryptowaluty będziemy mogli otrzymać. Co około minutę, 6,65905632 FTO będzie rozdzielone pomiędzy wszystkie zakupione pakiety wydobywcze, zgodnie z posiadanym współczynnikiem siły.

Jeśli chcesz dołączyć do projektu zalecam skontaktowanie się i uzyskanie szczegółowych informacji.

Pozdrawiam,

Aleksandra Pizoń

Pamiętaj również, że każda forma inwestycji niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy… NIGDY nie ma pewnej gwarancji zarobku i takiej Tobie też nie mogę dać.