W dniu 21. lutego zakończył się okres ochronny na zakupienie pakietów miningowych. Po tej dacie wszystkie prowizje naliczane będą już w czasie rzeczywistym.

Zmiana zasad zakupu pakietów miningowych

Zaszła również spora zmiana jeśli chodzi o zakup pakietów wydobywczych. Przypominamy, że wcześniej było tak, że można było posiadać tylko jeden pakiet i była opcja upgrade’u na wyższe pozycje, poprzez dopłacenie różnicy w cenie pakietów. Nie można było dokupić pakietów niższych, więc trzeba było przemyśleć zakup. Dopiero po upgradzie na najwyższy pakiet mieliśmy możliwość dokupienia pakietów niższych w dowolnej kofiguracji. Firma zaś zrobiła nam niespodziankę i zmieniła regulamin na prośbę użytkowników. Od teraz każdy może kupować pakiety w dowolnej ilości i wysokości – nie ma tutaj ograniczenia oraz można zrobić upgrade na wyższe pozycje!  

Tutaj mamy oficjalne potwierdzenie od firmy:

Według mnie jest to dobra zmiana, gdyż każdy może zadecydować, który pakiet będzie dla niego najlepszy. Każdy pakiet pracuje 2 lata od dnia zakupu i przez dokupowanie pakietów możemy sobie zwiększyć moc wydobywczą.

Aktualny stan wydobycia FuturoCoin można sprawdzić na koncie FuturoNetwork, wchodząc w zakładkę „My start package” i wybierając link, tak jak pokazano na obrazku poniżej.

Bardzo łatwo można sobie w ten sposób przeliczyć ile dany pakiet wydobywałby nam monet w ciągu dnia oraz ile wykopie przez najbliższe 2 lata (zakładając stałe wydobycie).

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w FuturoNetwork, a chciałbyś/chciałabyś zacząć wydobycie swoich pierwszych monet FuturoCoin, możesz zarejestrować się na stronie i zakupić pakiet. Pakiet można zakupić z konta FutureAdPro lub FutureNet, po wcześniejszym jego doładowaniu lub wykorzystując zarobione pieniądze. Jeśli masz jakiś problem z płatnością, skontaktuj się z osobą, u której się zarejestrowałeś/aś.

Start na giełdzie Piyasa.net

Kolejne giełdy startują, a jest to dopiero początek. W kolejce czekają już 2 kolejne giełdy, o których mamy nadzieję usłyszeć już w najbliższych tygodniach.

Fundacja FutureNet

FutureNet to firma, która przez swój szybki rozwój chce również pomagać wielu ludziom na całym świecie. Jednym z kolejnych jej dzieł jest fundacja FutureNet. Dzięki niej zostało dokonanych kilka rzeczy, jak np. sfinansowanie operacji biodra dla Wiktorii czy zakup potrzebnego sprzętu medycznego. Jesteśmy podbudowani tym faktem i trzymamy kciuki za kolejne wielkie dzieła dokonywane dzięki FutureNet.

Oficjalne oświadczenie ze strony (link do wideo: link)

Wkrótce poinformujemy o kolejnych nowościach, jakie mają miejsce w firmie.

Pozdrawiam,

Artur Liwocha