Mamy start na giełdzie…

W dniu 6. lutego kryptowaluta FuturoCoin została wprowadzona na pierwszą giełdę, dzięki czemu już oficjalnie można handlować FTO! Ku zaskoczeniu wszystkich, pierwszą giełdą, która wprowadziła FuturoCoin nie był wcale BitBay, tak jak zapowiadano, lecz rosyjska giełda YoBit.

FutureNet rówież potwierdził tę informację na swoim profilu na Facebook:

Jest to zdecydowany krok naprzód w kwestii rozwoju tej kryptowaluty, gdyż teraz już oficjalnie FuturoCoin spełnia wszystkie wymagania, jakie powinna posiadać prawdziwa kryptowaluta. CEO Roman Ziemian oznajmił, że FutureNet prowadzi rozmowy z wieloma innymi giełdami, w tym m. in. Bittrex. Zapewnia również, że FuturoCoin w końcu pojawi się na BitBay.net, lecz w tym wypadku trzeba będzie poczekać na oficjalny komunikat ze strony BitBay odnośnie konkretnego terminu wprowadzenia handlu FuturoCoinem na ich giełdzie.

Co do YoBit, jest to dosyć popularna giełda, która posiada bogatą ofertę kryptowalut. Jest dosyć przyjemna w obsłudze i łatwo się po niej poruszać. Posiada również dodatkowe zabezpieczenia w postaci dwupoziomowych haseł oraz kodów bezpieczeństwa.

Aktualny kurs FuturoCoin

Oferty kupna/sprzedaży można zobaczyć tutaj: link 

Aby móc handlować FTO na yobit.net, należy założyć tam konto (możesz to zrobic z tego linku: zarejestruj się). Nie ma wymogu weryfikacji dokumentem osobistym, lecz nie da się tam bezpośrednio wpłacić swoich środków w postaci waluty fiat. Trzeba mieć konto na innej giełdzie lub kantorze, zakupić np. Bitcoin (BTC) i przetransferować na portfel na giełdzie YoBit.

Poniżej przedstawiono przykładowe oferty kupna i sprzedaży za FuturoCoin. Jak widać, cena od początku zaczęła oscylować w granicach $10-$20. Tak mocny start FuturoCoin zawdzięcza dobremu marketingowi oraz społeczności, która zainteresowana jest tą kryptowalutą. Z pewnością dobrze to wróży na przyszłość.

Zakupione monety FuturoCoin zalecamy przetransferować na portfel FuturoCoin Core, który można pobrać z oficjalnej strony www.futurocoin.com

Pragniemy także przypomnieć, że wszystkie kwestie związane z działaniem giełdy, wpłatami/wypłatami lub procesem rejestracji nie są w naszej gestii i ewentualne pytania powinny być kierowane do yobit.net

Jako niezależni partnerzy nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie działalności związane z użytkowaniem jakiejkolwiek giełdy, złym dokonywaniem przelewów lub ewentualną stratą pieniędzy.

Każdy, kto handluje na giełdzie musi być świadomym ryzyka. Dlatego też, jeśli ktoś obawia się handlu kryptowalutami, zawsze może wykupić pakiet wydobywczy FuturoCoin, który przez 2 lata co 1 minutę wydobywa FTO na portfel w FutureNet. 

Więcej o wydobyciu FuturoCoin i pakietach miningowych: http://futurocoin.news/start-futurocoin/

Podsumowanie

A więc FuturoCoin jest już na pierwszej giełdzie. Pozostaje nam teraz tylko czekać na dynamiczny rozwój tej kryptowaluty oraz kolejne giełdy, które będą wdrażały FTO do swojej oferty. Im więcej będzie giełd i im większe zainteresowanie, tym szybciej FuturoCoin zacznie nabierać na wartości.

Pozdrawiam,

Artur Liwocha