Firma FutureNet coraz mocniej skupia się na rozwoju firmy i działaniach na skalę globalną. Kolejną pozytywna wiadomością dla całej społeczności jest pojawienie się FuturoCoina na jednej z największych giełd w Europie – Bitbay.  Jest to już 7 giełda, na której można pozyskać tę kryptowalutę.

FuturoCoina dodano także w dość krótkim czasie na zagraniczne giełdy Exrates i Coinbe.

Tutaj pełna lista giełd, z których można skorzystać:

Giełdy, na których możemy handlować FTO:

1. BitBay https://auth.bitbay.net/ref/business4life 

2. Exrate https://exrates.me

3. Yobit https://yobit.io/?bonus=vnbQhhttps://yobit.net/en

4. Piyasa https://piyasa.net

5.Coindeal https://coindeal.com/ref/H82

6. SouthXchange https://www.southxchange.com

7. Coinbe https://coinbe.net

Zaskoczenie budzi także informacja, że zewnętrzne firmy wprowadzają  FuturoCoina jako płatność. Z tej możliwości skorzystała Polska kopalnia kryptowalut Independent Enterprise.

Ekspert o FuturoCoinie:

Warto również zapoznać się z opinią eksperta z dziedziny finansów na temat tej kryptowaluty. 12. lipca na portalu CEO-MONEY
(AMERICAS BUSINESS SHOW)
Dennis O`Neill
przeprowadził audycję przedstawiając swoje zdanie na ten temat.

posłuchaj audycji: http://www.wfn1.com/ceo-money/dennis-oneill-from-oneill-capital-advisors-talks-about-futurocoin-and-the-future-of-cryptos/

Kim jest Dennis O`Neil?

Jest to osoba posiadająca ponad 25-letnie doświadczenie jako bankier inwestycyjny i w swojej karierze zdobył ponad 2 miliardy dolarów kapitału dla firm na wczesnym etapie rozwoju.

Bierze również udział w wielu projektach w fazie ICO (projekty start-up dla kryptowalut) oraz technologii Blockchain. Pomaga takim projektom wyjść z rodzinnych biur i innych lokalnych inwestycji. Posiada znaczące doświadczenie w sprzedaży, marketingu, rozwoju biznesu, mediach finansowych i pozyskiwaniu kapitału. Uczestniczył też w ponad 50 konferencjach dotyczących prywatnych funduszy inwestycyjnych, projektów wysokiego ryzyka i akcji spółek o niskim kapitale akcyjnym.

Podczas nagrania przedstawił kilka osobistych uwag dotyczących FuturoCoina: „Jest to kryptowaluta spełniająca funkcję systemu płatniczego peer-to-peer (od osoby do osoby) dla natychmiastowych transakcji. Bitcoin i inne kryptowaluty potrzebują od 10 minut lub dłużej na wykonanie takiej transakcji. Branża e-commerce bez wątpienia nie może czekać tak długo na dostarczanie swoich produktów. FuturoCoin został stworzony, aby rozwiązać ten problem i zapewnia natychmiastowe transakcje i stałymi opłatami na pewnym poziomie”.

Projekt FuturoCoina przedstawiany jest na rynkach zagranicznych i konferencjach. W jednej z takich konferencji na Malcie – CoinAGENDA uczestniczyła Paulina Woźniak (współtwórczyni FTO), przekazując wiedzę na temat bezpieczeństwa i zalet FuturoCoina.

Futoromaty

Firma również zapowiadała wypuszczenie na rynek specjalnych urządzeń Futuromatów, mających za zadanie ułatwiać ludziom na całym świecie transakcje zakupu i sprzedaży Futurocoina na waluty fiat, bez udziału giełd. Takie maszyny przechodzą już testy w biurze i niedługo pojawią się na rynku.

Video z testów maszyny można tutaj zobaczyć : https://www.facebook.com/xinshan.ye/videos/1078082769010905/

Coin-off-Mine

Celem firmy jest także edukacja społeczeństwa na temat kryptowalut i samego coina, dlatego firma stworzyła aplikację gry na telefon – Coin of Mine. Gra budzi dosyć duże zainteresowanie ponieważ powstała ona na wzór aplikacji gry Pokemon GO, z tą jednak różnicą, że zamiast łapać Pokemony mamy możliwość ”łapać” części FuturoCoina. Następnie te części są przyznawane na nasz portfel sprzężony z kontem, a potem będziemy mogli je sprzedać. Wersja funkcjonuje na razie w wersji Beta w systemie Android, ale dla zainteresowanych osób już można testować.

Gra do pobrania ze sklepu:  https://play.google.com/store/apps/details?id=co.realitybusters.futurocoinar

Unowocześnienia

FutureNet stawia na rozwój, ale także razem ze wsparciem użytkowników chce się stać coraz lepszy. Zachęca społeczność, aby sama decydowała i podpowiadała w jaki sposób FutureNet może stawać się lepszą marką. Dlatego warto również zgłaszać swoje uwagi i głosować w jaki sposób ulepszyć platformę społecznościową.

Można tego dokonać wypełniając formularz zawarty na stronie https://futurenet.typeform.com/to/s2aQC2

Został tutaj pokazany tylko kawałek tego co dzieje się wokół firmy. FutureNet pokazuje, że to wciąż inna liga biznesu. Planowane są także kolejne udogodnienia na platformie oraz wielki event już 9. września w Makao (Chiny). Dokładamy wszelkich starań, aby pokazać jaki potenciał drzemie w tym biznesie.
Dzięki za czas i zapraszam do kontaktu